I believe the photographer's task is not to interfere with the natural feel and flow of life, but to unobtrusively capture the essence of people and events.

Any event that you want to make unique for publication or that you wish to cherish for years to come.

You are welcome contact me to discuss how your photographic needs can be best realized, By phone or  e-mail.

I am based in Israel, but I was born in the UK, so I speak both Hebrew and English.

I feel it is best for you to hear about me through my clients... Untitled photo

הגיע היום המאושר והחלטתם להתחתן- נהדר! במה תשקיעו? גם אנחנו שאלנו את אותה שאלה... אבל בוא נלך מהסוף להתחלה. מה נשאר בסוף מאותו ערב חוץ ממערכת היחסים והתקווה שאחריו נחייה לעולם באושר ועושר. בסוף נשאר הזיכרון שכל פעם שאנו נזכרים בו אנחנו מתאהבים מחדש. וליעד גורם לנו להתאהב כל פעם מחדש בתיעוד מרגש ומושלם. היחס החם ואוהב, האומנות, המקצועיות, היצירתיות וההכוונה לאורך כל הדרך. זה בעל המקצוע שאת/ה רוצה לידך ביום כזה שאת/ה מתרגש/ת ונלהב/ת וקצת מבולבל/ת. האירוע שלנו היה אירוע גדול וליעד כיוון ודאג לתעד אותנו עם האנשים החשובים לנו שכמעט פספסנו בדרך. וכל זה באומנות ויצירתיות. כל תמונה פשוט מדברת ומאחוריה סיפור של אותו רגע מושלם. בהתחלה לא רצינו וידאו כדי לצמצם בהוצאות ובטענה שמי כבר רואה את הסרט?!? ליעד התעקש והציע לנו צילום DSLR, צילום וידאו מיוחד שמספק קליפ מדהים מכל רגעי השיא של האירוע, התוצאות היו מדהימות ומדברות בעד עצמן.

The happiest day has arrived you decided to get married...  great! Invest in what? We also asked the same question ... but let's go from the end to the beginning. What remains at the end of that night apart from the hope we live happily ever after? At the end The only thing that remains is the memories that remain and make us fall fall in love again and again. And Leead makes us fall in love all over again documenting us perfectly and in such a touching way. The warmth and love, art, professionalism, creativity and guidance along the way. This is the photographer that you want on a wedding day when you are a bit confused/exited/emotional. Our even was large and Leead guided us alon the way and made sure that we got a photograph with all the most important people to us that we nearly missed and still with he was so creative and artistic. Every photo has a story behind that perfect moment. In the beginning we didn't want a videographer to keep the cost down and thinking “ who sees the video” ? Leead insisted and offerd us DSLR videography, A special documentation through amazing clips from all the best moments from the event, the result were amazing and talk for them selves.


ליעד נולד עם כישרון מיוחד לראות את הרגע בתוך פריים ולהפוך אותו ליצירת אמנות. הוא מסוג הצלמים שלא בחרו במקצוע הזה בגלל הכסף או בגלל הביקוש העולה אליו אלא בזכות הההבנה והאמונה שהכישרון שלו יכול להפוך הרבה זוגות ומשפחות של זוגות שמתחתנים או חוגגים שמחה למאוד מרוצים ממה שילווה אותם כל החיים - אלבום התמונות! את ליעד הכרנו דרך חברה משותפת, לפני כשנתיים וחצי, כשחיפשנו צלם שיתלווה אלינו לחתונה שלנו שנערכה בטורקיה וארכה ארבעה ימים. נוצר בניינו חיבור מיידי שממשיך עד היום בקשר חברי. במהלך ארבעת ימי החתונה, ליעד לא נח לרגע ונתן את הנשמה מעל ומעבר למה שציפינו ודרשנו ממנו. תמיד היה עם חיוך על הפנים ושמר על גישה מקצועית ומסירות בלתי מתפשרת לתוצאות, שיצאו מרגשות מאוד והן זוכות למחמאות רבות עד היום. אני ממליצה על ליעדי בחום לכל מי ששואל אותי ומחפש צלם מאוד מוכשר, שהוא בנאדם מיוחד ובורא לעולם תמונות שהן הרבה מעבר למילים!!


Leead was born with a special talent to see the moment in a frame and make it into a work of art. He is the type of photographer that didn't choose the profession for the money or for the demeaned for a photographer but because the understanding and belief that his talent can make a lot of couples and There families that are celebrating a happy event a cherished documentation that will accomany them for the rest of there lives – the album! We met Leead through a mutual friend about two and a half years ago when we were looking for a photographer to accompany us to Turkey where we had the weeding and lasted 4 days. We had an immediate connection that continues until this day as good friends. Throughout the 4 days Leead didn't rest for a minute and gave his whole self and more then we expected and asked from him. He was always with a smile on his face and kept a professional approach and dedication uncompromising to the results that were so touching and keep receiving compliments till this day. I highly recommend Leead to anyone that asked me about a talented photographer who is a special person and creates photos that are more then words!!


אל ליעד הגענו דרך המפיקה שלנו נועה שוהם שהמליצה עליו בחום אייך שנפגשנו איתו כבר ידענו שעשינו את הבחירה הנכונה ליעד כזה מקסים, מצחיק ומשרה אווירה נינוחה וטובה (מאוד חשוב ביום מלחיץ שכזה) ביום החתונה ליעד הגיע מוקדם וישר התחיל לצלם אבל בלי שירגישו אותו גילינו שכולנו בריטים ובכלל היתה חגיגה גדולה בבית... אמא שלי כבר התאהבה בו.... במהלך כל החתונה ליעד היה נוכח בכל רגע קסום, לא הייתי צריכה לחפש אותו אפילו לא פעם אחת! הוא פשוט תמיד היה אתמול בלילה הגיעו התמונות המקסימות שכל כך המחישו את היום המרגש והשמח שלנו!! תודה לך ליעד על הכל!!! אתה מקסים, ואנחנו כל כך שמחים שבחרנו בך ללוות אותנו ביום שלנו


We got to know Leead through our wedding planner Noa Shoham that highly recommended him. The moment we met him we knew we made thw right choice. Leead is so charming, funny and gave us a relaxed and good feeling ( very importand in such a stressed day ). On the day of the wedding Leead arrived early and straight away started to photograph but without anyone feeling his presence, we quickly found out that we are all brits and there was a party... My mother fell in love with him... Throughout the whole wedding Leead was there in every magical moment, I didnt have to look for him not even once! He was always there . Last night we got the gorgeous photos that reflected the touching and happy day we had!! Thank you Leead for everything!! you are lovely, and we are so happy we chose you to take part and accompany us on our wedding day.עשינו חתונה קטנה, ובחרנו את ליעד להיות הצלם היחיד בחתונה שלנו. זהו חתיכת הימור בכלליות - אבל התרשמנו מאוד מהאתר שלו ומהמלצות של חברים והחלטנו ללכת על זה. ליעד היה שם בשבילנו לאורך היום, בהקשבה, בחיבה - ועשה עבודה נהדרת. בכללי אנחנו לא אוהבים כשבחתונות הצלמים נתקעים לאנשים בפנים, מסתירים את החופה לאורחים, או מביימים את הנוכחים. ליעד הבין את הראש שלנו עוד מהרגע הראשון. הוא היה שם כדי לתעד, לנכוח, ולהעביר את החויה בתמונות - ואת זאת הוא עשה על הצד הטוב ביותר. במהלך החתונה היינו רגועים - לא הרגשנו שברגעים האינטימיים שלנו נמצא שם אדם זר שבשבילו זה פרנסה ותו לא. להיפך, במהלך האירוע הרגשנו שליעד ממש שמח עבורנו ומפרגן באמת ובתמים. התוצאה הייתה מופלאה - אלבום תמונות ששיקף באמת את היום שעבר עלינו. ליעד נמשך לרגעים היפים, לשמחה הטהורה, ואינו גולש לקיטש או לעיבוד עודף בפוטושופ. הוא פשוט מצוין ואנחנו ממליצים עליו בחום.


אהלן חברים! הרגשנו שזאת תהיה פשוט חוצפה ולא פחות מזה לשמור רק לעצמנו את ליעד ולא לפרסמו ברבים.. הגענו לליעד ממש במקרה דרך אתר האינטרנט שלו. הוא היה הראשון שהיינו אמורים להיפגש איתו מתוך רשימה של צלמים, אבל הפגישה הראשונה איתו הספיקה לנו וסגרנו מיד. משהו בנועם וברגישות של ליעד, הוא הקשיב מה אנחנו אוהבים יותר ומה פחות, מה חשוב לנו שיהיה מצולם, איפה חשוב לנו שהצלם יהיה ואיפה מעדיפים שלא. וכל דבר שאמרנו הוא רצה לוודא שהוא מבין בדיוק למה אנחנו מתכוונים ולא סתם סיבן אתנו ב"ברור" וכו'. כל שאר ההתעסקות אל מולו הייתה כל כך נעימה. הוא הגיע בבוקר החתונה מפוצץ באנרגיות טובות ורגועות, מבחינתו "הכל טוב", ולמרות שאיכשהו הצלחנו להפתיע אותו ואת הצלם וידאו שלנו בלי סוף במהלך החתונה (הרב לא הגיע, החלפנו את זמן החופה וזמן המנה הראשונה, היו מלא הופעות של חברים שלא היו צפויות וכו'), הוא עשה את הכי טוב שיש, היה סבלני, שידר שהכל בשליטה וכך גם באמת היה. הדברים שהיו חשובים לנו מבחינת בחירת הצלם היו קודם כל, שיתן לנו להרגיש בנוח וטבעי, שלא נרגיש כל רגע שמישהו עוקב ומצלם אותנו (וזו בקשה קשה לצלם אירועים), היה לנו חשוב שהצלם לא יתפוס מקום בחופה (שלא יסתיר לאנשים, שלא יעמוד במרכז החופה עם הגב לקהל), היה לנו חשוב שאנשים מסוימים יהיו מצולמים ומצד שני לא רצינו העמדות של בר מצווה.. קיבלנו את כל מה שרצינו והרבה יותר. ליעד היה כ"כ נעים ביום של החתונה, ספונטני, זורם. לא דרש מאיתנו כל מיני תנוחות מגוחות, הוא פשוט היה שם כל הזמן, בכל מקום, אבל בלי שנרגיש אותו. במהלך האירוע וגם הרבה אח"כ אנשים כל הזמן שאלו אותנו על הצלם, מי הוא, וכולם, אבל כולם, היו בטוחים שהוא חבר טוב שלי או של נדב, כי ככה הוא היה באירוע, כמו הכי חבר (ואני באמת מקווה שככה נשאר). כל פעם שרציתי להצטלם עם חבר/בן משפחה, רק הרמתי את הראש וליעד היה שם עם חיוך גדול, כל הזמן קורץ ונראה שמח באירוע כמו בן משפחה. המשפחות שלנו היו משוגעות עליו. הוא הצליח לרצות את כולם (וזה לא תמיד קל). קיבלנו את התמונות והיינו בשוק איך ליעד "ראה הכל"! זה כאילו היו 5 צלמים באירוע, נראה שהוא היה בכל מקום בכל זמן.. והתמונות כ"כ יפות, מוארות (!!!!), נוגעות, אמיתיות. -נכון, זה הדבר שרציתי הכי לדבר עליו ושכחתי - כמה התמונות אותנטיות!!! הבחור כישרוני בצורה יוצאת דופן. ליעד נשאר איתנו לאורך כל החתונה וגם כשהארכנו והארכנו ובסוף קפצנו לבריכה ("ירוק על המים") עם חברים, הוא נשאר, צילם, צחק ואפילו הבריק עם מצלמה בתוך המים! בקיצור, מה אני אגיד לכם, אנחנו הכי הכי הכי הכי ממליצים בעולם להיפגש ולבחור בליעד. בשבילכם :) ודבר אחרון, ליעד היה מאד רגיש וזכר כל מה שדיברנו איתו. זרקנו לו משהו על קרוב משפחה שנפטר, והוא זכר, וצילם את הדברים שקשורים אליו בבית, לא שכח לצלם את הסבתא שהיה לנו חשוב שתופיע בהרבה תמונות, ובכלל הרגעים שהוא בחר לצלם מעידים על הבנאדם המיוחד שהוא.. מומלץ מומלץ מומלץ!!!!!


התחתנו לפני כמה שבועות בטופ דוראן, והיינו חייבים לכתוב המלצה על אחד הספקים היותר טובים שעבדנו איתם. האמת? לא חשוב כמה מילים נכתוב כאן, אנחנו לא חושבים שנצליח להבהיר עד כמה ליעד הייתה הבחירה הכי מוצלחת שיכולנו לבקש. ליעד הוא לא רק צלם מחונן ברמות הכי גבוהות שראינו, אלא הוא גם בדיוק מה שאתם ביום הכי לחוץ בחייכם. במקרה של ליעד, כל הקלישאות פוגעות בול: יש לו יכולת בלתי הגיונית "לתפוס את הרגע" ו"להיות שם כשזה קורה". הוא מצליח "לראות את הפריים עוד לפני שהוא קורה" ונותן את כל כולו כדי להשיג אותו. לצפות בתמונות לאחר האירוע זה ממש כמו לחוות את כל היום הזה מחדש. מעבר למקצועיות, ליעד הפך את כל התהליך לקליל ונחמד במיוחד עם חוש הומור בלתי נגמר, רוגע ויכולת די מדהימה לגרום לנו לא להרגיש שהוא בסביבה. כשצפינו בתמונות שאלנו שוב ושוב "מתי הוא צילם את זה?!". בשורה התחתונה, באמת שאנחנו לא יכולים לשפוך מספיק מילים חמות על ליעד וממליצים עליו מכל הלב!

Powered by SmugMug Owner Log In